• Acritas HS2

  • Acritas HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Erken, PerryTechnische staf
    Horssen, Anthony vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Acritas HS2 ( Poule ZO-BR HS-03 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bedo HS318160251336115232
    2Swift (H) HS318120649934415524
    3Lido HS1189364263765021
    4The Flyers HS2187110357384-2715
    5Handbal Someren HS2186210403493-9014
    6Posterholt HS1184311354435-8111
    7Acritas HS2184113279438-1599
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwmans, DirkSpelend teamlid
    Bouwmans, KoenSpelend teamlid
    Boxmeer, Ton vanSpelend teamlid
    Crooijmans, HasSpelend teamlid
    Geurts, JohnSpelend teamlid
    Heijden, Luuk van derSpelend teamlid
    Hermans, StefanSpelend teamlid
    Heuvel, Mark van denSpelend teamlid
    Horssen, Anthony vanSpelend teamlid
    Horssen, Carlo vanSpelend teamlid
    Sanders, EgbertSpelend teamlid
    Slaats, MikeSpelend teamlid
    Velden, Twan van deSpelend teamlid
    Vriens, FrankSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Acritas HS2

    Heren Senioren

    15,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    24,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd