• Acritas HS1

  • Acritas HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ansem, Sander vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Erken, PerryTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Acritas HS1 ( Ronde 2 Ronde 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1E.S.Z.V. Oktopus HS111004020202
    2Bergeijk HS111003016142
    3De Sprint HS11100252142
    4H.M.C. Raamsdonksveer HS11100242042
    5Swift (H) HS21100282532
    6Avanti HS11100242312
    7Dynamico HS31100222112
    8Bedo HS11010242401
    9Tremeg HS21010242401
    10Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos HS210012324-10
    11Bouwcenter Centen HVW HS110012122-10
    12Aristos HS110012528-30
    13Apollo HS210012125-40
    14Internos HS110012024-40
    15Acritas HS110011630-140
    16Achilles '95 HS110012040-200

    Poulestanden Acritas HS1 ( 2e Klasse ZO-BR HS-2A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico HS322201163746117641
    2Acritas HS12216065534926132
    3Handball Tilburg HS122150765852713130
    4De Beuk HS12213365544955929
    5VHC '13 HS12212376235259827
    6GHV HS122101115305171321
    7Bouwcenter Centen HVW HS1228113473536-6317
    8M.H.V. '81 HS1227312489575-8617
    9Tremeg HS2228014516541-2516
    10Helios'72/Habo'95 HS1227114520615-9515
    11Internos HS2226115388492-10413
    12Aristos HS2223019508673-1656
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ansem, Gert-Jan vanSpelend teamlid
    Crooijmans, HansSpelend teamlid
    Dinther, Tijmen vanSpelend teamlid
    Heijden, Maikel van derSpelend teamlid
    Manders, FreekSpelend teamlid
    Peeters Weem, ArnoSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Acritas HS1

    Heren Senioren

    25,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd