• Acritas DS2

  • Acritas DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duynhoven-Penninx, Kim vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Erken, PerryTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Acritas DS2 ( 2e Klasse ZO-BR DS-2A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.C. Elshout DS222200257330926440
    2Desk DS122171448636312335
    3Mixed-Up DS12213274403964428
    4Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos DS12213184743908427
    5R.H.V. DS12213184363488827
    6Internos DS322110114684274122
    7Het Zonneke/O.H.C.'01 DS12211011414451-3722
    8Tachos DS322101114504321821
    9HC Zeeland DS1229112326334-819
    10Aristos DS1226016332448-11612
    11Apollo DS2225116347469-12211
    12Acritas DS2220022144523-3790
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, SamanthaSpelend teamlid
    Duynhoven-Penninx, Kim vanSpelend teamlid
    Gog, Jenna vanSpelend teamlid
    Heijden, Meike van derSpelend teamlid
    Kessel, Eva vanSpelend teamlid
    Raijmakers, EvelienSpelend teamlid
    Venrooij, KellySpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Acritas DS2

    Dames Senioren

    6,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd