• Acritas DS2

  • Acritas DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duynhoven-Penninx, Kim vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Erken, PerryTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Vervoort, BrianTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 13:00Acritas DS2 (d) - R.H.V. DS1 (d)'t Zand
    17 mrt. 10:55Desk DS1 (d) - Acritas DS2 (d)De Werft
    24 mrt. 13:25Acritas DS2 (d) - HC Zeeland DS1 (d)'t Zand
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 mrt.Apollo DS2 (d) - Acritas DS2 (d)20 - 2
    25 feb.Acritas DS2 (d) - Internos DS3 (d)7 - 22
  • Poulestanden Acritas DS2 ( 2e Klasse ZO-BR DS-2A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.C. Elshout DS217150239623915730
    2Desk DS11713133572956227
    3R.H.V. DS11711153362756123
    4Mixed Up/HVM DS11710253302874322
    5Het Zonneke/O.H.C.'01 DS1171106334326822
    6Handbalshop.nl Witte Ster/Tachos DS1179173673135419
    7Internos DS3178093743373716
    8Tachos DS316619318328-1013
    9Aristos DS1176011272324-5212
    10Apollo DS2175111301361-6011
    11HC Zeeland DS1163112225271-467
    12Acritas DS2170017115369-2540
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boom, SamanthaSpelend teamlid
    Gog, Jenna vanSpelend teamlid
    Grunsven, Mieke vanSpelend teamlid
    Heijden, Meike van derSpelend teamlid
    Kessel, Eva vanSpelend teamlid
    Raijmakers, EvelienSpelend teamlid
    Venrooij, KellySpelend teamlid

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Acritas DS2 (d)

    VS

    R.H.V. DS1 (d)

    10 maart 202413:00 uur
    't Zand zaal 1 - Sporthal 't Zand

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Acritas DS2

    Dames Senioren

    6,76

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd