• Acritas DS1

  • Acritas DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Crooijmans, WiljanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Erken, PerryTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Acritas DS1 ( Ronde 1 Ronde 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Sprint DS111003717202
    2Bouwcenter Centen HVW DS111003010202
    3White Demons DS111003620162
    4United Breda DS211002815132
    5Software Society/Avanti DS111002613132
    6Acritas DS111002515102
    7Swift (H) DS11100252142
    8S.C. Elshout DS21100262332
    9Bergeijk DS21100262512
    10Aristos DS11100171612
    11R.H.V. DS11100212102
    12H.M.C. Raamsdonksveer DS21100191902
    13Tachos DS21001212100
    14Heerle DS21001191900
    15Tremeg DS110012526-10
    16Bedo DS110011617-10
    17Desk DS110012326-30
    18E.H.V. DS210012125-40
    19Helios '72 DS110011525-100
    20HC Zeeland DS110011528-130
    21Achilles '95 DS110011326-130
    22Taxandria DS110012036-160
    23E.S.Z.V. Oktopus DS110011737-200
    24Habo '95 DS210011030-200

    Poulestanden Acritas DS1 ( Ronde 2 Ronde 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bergeijk DS211002612142
    2Internos DS111003219132
    3Software Society/Avanti DS11100292182
    4De Sprint DS11100302372
    5Swift (H) DS11100261972
    6White Demons DS11100312742
    7Bouwcenter Centen HVW DS11100201912
    8United Breda DS21100212102
    9Groene Ster DS11001212100
    10S.C. Elshout DS210011920-10
    11H.M.C. Raamsdonksveer DS210012731-40
    12Apollo DS110012330-70
    13Acritas DS110011926-70
    14Dynamico DS110012129-80
    15R.H.V. DS110011932-130
    16Aristos DS110011226-140

    Poulestanden Acritas DS1 ( 2e Klasse ZO-BR DS-2B Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Acritas DS120190143528415138
    2VESPO DS120171249437911535
    3Manual DS12013074323785426
    4Swift (H) DS22013074624214126
    5E.S.Z.V. Oktopus DS12011094454242122
    6Ha-STU DS22010194303993121
    7Bergeijk DS22010010423429-620
    8E.H.V. DS2205213451501-5012
    9Tremeg DS2205015371471-10010
    10Achilles '95 DS1204016306434-1288
    11The Flyers DS1201019365494-1292
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaans, AngeliqueSpelend teamlid
    Crooijmans, MarlonSpelend teamlid
    Fabrie - Joosten, ElleSpelend teamlid
    Grunsven, Mieke vanSpelend teamlid
    Lijssel, Meike vanSpelend teamlid
    Manders, IrisSpelend teamlid
    Verhoeven, FemkeSpelend teamlid
    Vrande, Susan van derSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Acritas DS1

    Dames Senioren

    21,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,90

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd